EIGENLIJK BEGON MIJN MATRIXMETHODE AL EERDER...
Al sinds mijn jeugd wilde ik altijd weten hoe iets is ontstaan en waarom het werkt. Misschien dat ik daarom ooit dokter wilde worden. Dat is er niet van gekomen. Wel doe ik nu wel bijzonder mooi werk waar anderen gelukkig van worden.
Toen mijn moeder op jonge leeftijd ziek werd, ben ik alsnog de medische kant opgegaan. Ik heb orthomoleculaire geneeskunde gestudeerd. Later werd ik gegrepen door NLP.
Ik ben gefascineerd geraakt door de eigen processen die zich in het hoofd afspelen. Na vele studies en duizenden coachings vanaf 1991 ontdekte ik hoe ieder individu zelf en blijvend van mentale problemen verlost kan worden door het stellen van vragen. Die is ongekend. Ik ging professionals trainen die wilden weten hoe ze het zelf kunnen inzetten in hun werk met mensen.
Er staan diverse boeken op mijn naam over mij en de MatriXmethode. De methode is in ontwikkeling, zodat deze krachtiger en breder inzetbaar is.